Asociace školních sportovních klubů
Krajská rada Praha
ZŠ a MŠ
n. Jiřího z Lobkovic 22
13000 Praha 3

Krajská kola

Většinu krajských kol soutěží pořádá v Praze Stadion mládeže - DDM Kotlářka ve spolupráci

s krajskou radou AŠSK.

Na  webu DDM Praha  najdete propozice i výsledky. DDM HL. M. PRAHY http://www.ddmpraha.cz/

 Soutěže základních škol i středních škol vede Michal Krejčí krejci@ddmpraha.cz 

 

Krajská rada AŠSK ČR Kraje Praha,p.s. pořádá v roce 2019/20 tyto krajské soutěže:

 

 pro ZŠ - SLZŠ Junior

McDonald´s Cup ve fotbalu - kat. I. + II. - kvalifikace 27. - 30.4.2020  Pražačka

                                                                      kraj 11. a 12.květen 2020    Strahov

 vybíjená II.kat. - kraj - květen 2020

 přehazovaná II.kat. - kraj   12.3. 2020     Sokol Žižkov

 atletický trojboj II.kat. - kraj    květen    ZŠ Jeseniova,Pha 3

 

 pro SŠ - krajské kolo  ve fotbalu - 22. - 24.4.duben 2020 

               Z okresních kol postoupila tato družstva:

               Gymnázium E.Krásnohorské

               SOŠ pro administrativu EU Lipí

               Gymnázium J.Heyrovského

               Gymnázium Nad Štolou

               BPA Hloubětín

               SOŠ Jarov

               Gymnázium Přípotoční

               OA Kubelíkova

   ISF - pouze pro družstva přihlášená do 10.9.19

            krajské kolo v basketu 3x3 - říjen 19 

                  Postup do RF - dívky - SOŠ pro admiistrativu EU Lipí,Pha 9

                                           chlapci - Gymnázium Arabská,Pha 6

            krajské kolo ve volejbalu - listopad 19

            krajské kolo v házené - nekoná se pro odhlášení družstev

                  Postup do RF - v obou kategoriích Gymnázium Arabská,Pha 6

            krajské kolo v přespolním běhu a ve stolním tenisu pořádá DDM Praha

               

PropoziceTermínMístoVíce
Kvalifikace na krajské kolo McD - kat.B29.04.2020 - 30.04.2020SARA PražačkaVýsledky
Kvalifikace na krajské kolo McD - kat.A27.04.2020 - 28.04.2020SARA PražačkaVýsledky
Kvalifikace na RF sk.A házená IV.20.04.2020 - 20.04.2020Děkanka Praha 4Výsledky
Kvalifikace sk.A házená SLŠ kat.V. 20.03.2020 - 20.03.2020Děkanka Praha 4Výsledky
Kvalifikace sk.A na RF kat.III. SLŠ ve florbalu13.03.2020 - 13.03.2020Děkanka PrahaVýsledky
Krajské kolo Přehazované smíšených družstev12.03.2020 - 12.03.2020Sokol ŽižkovVýsledky
Kvalifikace sk.A - basketbal SLŠ13.02.2020 - 13.02.2020ČAFC Praha 10,SpořilovVýsledky


PARTNEŘI KRAJSKÉ RADY PRAHA